Siker a Rákóczi Szövetség videópályázatán

Iskolánk két tanulója, Makai Viktória és Máté Viktor részt vett a Rákóczi Szövetség Kárpát-medencének és a diaszpórának szóló fotó- és videópályázatán. 150 pályaműből a zsűri döntése alapján videójukkal a második helyezést érték el. Nyereményük 500.000 forint, valamint egy Kárpát-medencei utazás, melyet a vírushelyzetre való tekintettel a későbbiekben valósítanak meg.

Viki és Viktor a Rákóczi Szövetségünk ifjúsági szervezetének lelkes tagjai, a kisfilmen szatmári néptáncon és újévi ételek készítésén keresztül mutatták be hagyományainkat. Úgy tűnik, az újévi lencse meghozta a sikert a fiataloknak, akik sok élménnyel gazdagodtak a közös munka és a forgatás révén. A videót a későbbiekben tesszük közzé oldalunkon.

Diákjainknak gratulálunk, és további eredményes munkát kívánunk!

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.