Köszöntés a jó pásztor ünnepe alkalmából

Hétfőn reggel, április 28-án az intézményi szentmisén a 4. évfolyam imádkozott iskolánk közösségéért. Szolgáló szeretetük jele, hogy pedagógus és diák egyaránt részt vállalt a szentmise méltó megünneplésében, a szentlecke és a könyörgések felolvasásában, az oltárszolgálatban.

Hálát adtunk Ignácia és Frantiska orsolyita nővérek jókedvű, odafigyelő jelenlétéért életünkben, és János atya jópásztori szolgálatáért iskolánk lelki életének vezetésében.

A hivatások világnapja alkalmából Kaszásné Tóth Judit intézményvezető megköszönte lelkiatyánk és a szerzetesnővérek áldozatos tevékenységét, azt, hogy itt vannak közöttünk és életük példájával segítik a fiatalokat.

A gyerekek jelképes, szellemi-lelki táplálékot ígérő ajándékot adtak át Bákonyi atyának és a nővéreknek.

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.