Szent József – Az apai szív pályázat

A Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye Szent József – Az apai szív címmel rajzpályázatot hirdetett az egyházmegye területén élő óvodás és általános iskolás korú gyermekek részére a Szent József-év alkalmából.

A közel 350 db beérkezett pályaműből nagy örömünkre szolgál, hogy a Szent László Katolikus Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola tanulói 34 alkotással gazdagították a pályázatot.  

Rajzaikon Szent József egyedi és különleges ábrázolásban jelent meg, mint a családi gondoskodás és az apai szív példaképe. Köszönjük diákjaink lelkes fáradozását!

2021.05.17-én Intézményünk aulájában vehették át az alkotó kedvű tanulóink Kaszásné Tóth Judit Intézményvezető asszonytól a csodálatos alkotásokért járó emléklapokat és jutalmakat!

Palánki Ferenc megyéspüspök atya kérését szívünkben hordozva kezdtük el a pünkösd felé haladó hetünket: „Segítsük továbbra is az egyházmegye családjait, hogy az apák apai szívvel, az anyák anyai szívvel tudják egymást és legdrágább kincsüket, a gyermekeiket szeretni.”

Votykuné Aradi Angéla hittanár

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.